Джерело: Житомирська ОДА
Спортсменка з Житомира Анастасія Рибачок повернулась на міжнародну арену та разом з напарницею Людмилою Лузан перемогла на першому етапі Кубка світу з веслування, який проходить в угорському Сегеді.
“Разом із напарницею Людмила Лузан український дует здобув золоту нагороду у каное-двійці, вкотре підтвердивши високий рівень українського спорту на світовій арені”, – зазначили в ОДА.
Для Анастасії Рибачок цей старт став особливо важливим, адже це перше повернення до міжнародних змагань після перерви. Її сила духу, наполегливість і відданість спорту є прикладом справжньої витримки та професіоналізму.
