Джерело: LIGA.net
У Бердичівському районі Житомирської області планують побудувати нову вітрову електростанцію загальною потужністю 57 МВт. Про це повідомила компанія “Бердичівський вінд парк”, яка 14 травня запустила процедуру оцінки впливу проєкту на довкілля.
Вітропарк розташовуватиметься на території Гришковецької територіальної громади за межами населених пунктів.
Для розміщення станції планують використати 11 земельних ділянок загальною площею понад 16,2 гектара.
Очікується, що майбутня ВЕС щорічно генеруватиме від 140 000 до 180 000 МВт-год, яку будуть подавати в об’єднану енергосистему України.
ТОВ “Бердичівський вінд парк” належить Костянтину і Всеволоду Тищенкам, вони також є бенефіціарами компанії “Коростенський вітропарк”.
- Бердичівська ВЕС – другий великий об’єкт у сфері відновлювальної енергетики у північних областях України, анонсований останнім часом.
- За тиждень до Тищенків, про намір побудувати ВЕС неподалік від Яготина у Київській області повідомила компанія “Енерджі РТБ 4”, кінцевим бенефіціаром якої є аграрний бізнесмен Андрій Веревський.
