Джерело: Комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»\

Європейські країни продовжують активну благодійну підтримку Житомира в забезпеченні міського комунального транспорту сучаснішими моделями. До Житомира вже надходять трамваї з хорватського міста Осієк, а також розпочато транспортування тролейбусів із Швейцарії.

Нагадаємо, що на початку березня 2026 року в Житомирі був підписаний меморандум про взаєморозуміння «Надання технічної та фінансової допомоги для передачі вживаних тролейбусів до міста Житомир» між Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO), Житомирською міською радою та комунальним підприємством «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Гарна новина: перші тролейбуси вже в дорозі.

А в депо цими днями готують технологічну зону для обслуговування нових тролейбусів. Зокрема, поштукатурили та пофарбували стіни, забетонували підлогу, встановили нові світильники.

Бажаєте стати автором?

Публікуємо тексти про місто, людей, ідеї та зміни.
Якщо у вас є тема, яка варта уваги – надішліть її нам.

Надіслати матеріал