Джерело: ЖМР

Офіційний прийом делегацій міст відбувся у міській ратуші Дортмунда. Золоту книгу підписали представники з міст-партнерів Німеччини, Гани, Сербії, Туреччини, Китаю, США та України.

«Для Житомира велика честь бути побратимом Дортмунда. Ми щиро вдячні за підтримку, допомогу та дружбу, які наше місто відчуває з перших днів співпраці», — секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська.

Співпраця між Житомиром та Дортмундом розпочалася у 2022 році, а у липні 2025-го міста офіційно стали побратимами.

Підписання Золотої книги Дортмунда відбулося в межах фестивалю “DORTBUNT”, який щороку об’єднує тисячі мешканців і гостей навколо ідей єдності та міжкультурного діалогу.

Бажаєте стати автором?

Публікуємо тексти про місто, людей, ідеї та зміни.
Якщо у вас є тема, яка варта уваги – надішліть її нам.

Надіслати матеріал