Джерело: КП “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління”
Останні з шести трамваїв Tatra T3R.PV.O, подарованих Житомиру міською громадою хорватського міста Осієк, прибули 1 червня 2026 року на територію КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської ради.
Нагадаємо, що перші два трамваї з цієї партії прибули з Осієка в Житомир 30 квітня, ще один — 29 травня.
“Переконані, що всі житомиряни вдячні жителям міста Осієк за надану допомогу і сприймають її як дружній жест і вдячність хорватів на адресу українців, які нині стали щитом для Європи у жорстокій боротьбі з агресивними діями росії”, – зазначили у КП.




