Джерело: ЖМР

В межах Всесвітнього місяця фотографії та з нагоди 200-річчя фотографiї — ювiлею створення першого в iсторiї вцiлiлого знiмка «Вид iз вiкна в Ле Гра», зробленого Жозефом Ньєпсом у 1826 роцi — на Михайлівській організують весняну фотосушку.

Зміст заходу: будь-який учасник може розмістити свої світлини на мотузці за допомогою прищіпок для білизни на загальний огляд-«сушіння». По закінчення заходу, в обмін на свої світлини можна забрати будь-які інші. Свої світлини бажано підписати, залишити на звороті координати для зв’язку або незвичайне послання майбутньому власнику.

Організатори:
Циклова комісія Аудіовізуального мистецтва та медіавиробництва Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка. Фотошкола в Житомирі HD-school

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та управління культури та туризму Житомирської ОВА

Бажаєте стати автором?

Публікуємо тексти про місто, людей, ідеї та зміни.
Якщо у вас є тема, яка варта уваги – надішліть її нам.

Надіслати матеріал