Джерело: Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України
Кошти, накопичені на картках «Національного кешбеку», потрібно використати до 30 червня
Невикористані станом на кінець дня накопичення повернуться до державного бюджету.
Від 1 липня програма «Національний кешбек» продовжить працювати у звичному режимі. Кошти за покупки українських товарів нараховуватимуться як завжди та виплачуватимуться після 20 числа наступного місяця за попередній.
Кешбек за квітень українці отримають наприкінці травня – ці кошти також потрібно використати до 30 червня.
Виплата кешбеку за покупки, здійснені у травні, відбудеться вже у липні. Надалі нарахування відбуватиметься за стандартним графіком.
Кешбек можна витратити на:
- оплату комунальних та поштових послуг;
- придбання продуктів, медичних виробів та ліків українського виробництва;
- купівлю книжок та іншої друкованої продукції;
- донати на благодійність, зокрема на підтримку ЗСУ
Перелік крамниць, де можна придбати українські товари за кешбек, доступний на сторінці Зроблено в Україні.
