Джерело: Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України

Кошти, накопичені на картках «Національного кешбеку», потрібно використати до 30 червня

Невикористані станом на кінець дня накопичення повернуться до державного бюджету.

Від 1 липня програма «Національний кешбек» продовжить працювати у звичному режимі. Кошти за покупки українських товарів нараховуватимуться як завжди та виплачуватимуться після 20 числа наступного місяця за попередній.

Кешбек за квітень українці отримають наприкінці травня – ці кошти також потрібно використати до 30 червня.

Виплата кешбеку за покупки, здійснені у травні, відбудеться вже у липні. Надалі нарахування відбуватиметься за стандартним графіком.

Кешбек можна витратити на:

  • оплату комунальних та поштових послуг;
  • придбання продуктів, медичних виробів та ліків українського виробництва;
  • купівлю книжок та іншої друкованої продукції;
  • донати на благодійність, зокрема на підтримку ЗСУ

Перелік крамниць, де можна придбати українські товари за кешбек, доступний на сторінці Зроблено в Україні.

Бажаєте стати автором?

Публікуємо тексти про місто, людей, ідеї та зміни.
Якщо у вас є тема, яка варта уваги – надішліть її нам.

Надіслати матеріал