
Зустріч у садибі
Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до літньої зустрічі в садибі!
Коли: 6 червня 2026, 11:00 початок.
Де: Житомирська область, село Нова Чортория.
Садиба Прушинських-Оржевських
(Новочорторийський ТЕФК).
Це буде чудова нагода зустрітись з місцем, яке дихає історією.
Прекрасний літній парк, який дарує прохолоду.
Загадковий палац, який був залишений у спадок науці самою власницею Наталією Оржевською. Церква-усипальниця, яка була розграбована, зруйнована і потім знову відбудована. Острів, де заховані скарби, а може і просто лиш багато чуток. Млин, який колись був індустріальним велетнем, а зараз є лиш його тінню.
Історії, факти, легенди, чутки і багато любові.
Також, ми знову зберемось на невеличкий ярмарок
крафтових виробників, підготуємо майстер-класи і
фотозони.
Все для того, щоб вкотре довести, що такі місця живі, поки ми памʼятаємо і піклуємось про них.
Анонси подій і учасників шукайте на сторінках
@the.selo.in_ua тa @bud.dobrym_
Виставка
14:00УКРАЇНА – ФРАНЦІЯ: ВІЗУАЛЬНИЙ ДІАЛОГ 2025
Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова